خرید کفش دویدن ارزان

هر دونده‌ای به خوبی اهمیت داشتن یک کفش مخصوص دویدن مناسب را می‌داند. البته برای داشتن یک جفت کفش مخصوص دویدن لازم نیست کل پول خود را خرج کنید. در این مطلب ۶ بهترین کفش مخصوص دویدن که با کمتر از ۵۰ دلار می‌توانید بخرید را به شما معرفی می‌کنیم. ممکن است با شنیدن کفش زیر ۵۰ دلار کمی تردید کنید و این تصور را داشته باشید که حتما کفش بی‌کیفیتی است؛ در حالیکه این تصور غلط است. ما در این مطلب ۶ کفشی که با کمتر از ۵۰ دلار می‌توانید بخرید و از بابت کیفیت نگرانی در مورد آن‌ها نداشته باشید معرفی می‌کنیم.

کفش مخصوص دویدن ASICS

۱- کفش مخصوص دویدن ASICS

این کفش از برند مطرح ا در رتبه نخست لیست ما قرار گرفته است. این کفش دارای ساختار بسیار با دوام و البته راحتی است و از قابلیت تنفس فوق‌العاده‌ای برخوردار است. این کفش هرچند ارزان است اما واقعا ویژگی‌های یک کفش مخصوص خوب را دارد و در ضمن از ثبات خوبی نیز برخوردار است. بنابراین دیگر نگران آسیب دیدن پاهای خود نباشید. 

کفش مخصوص دویدن NIKE

۲- کفش مخصوص دویدن NIKE

این یکی دیگر از کفش‌‎های با کیفیت بسیار خوب و در عین حال با قیمت مناسب است. این کفش با داشتن فوم در قسمت زیرین کفش بسیار راحت است. همسرم ماه قبل یک جفت از این کفش برای من خرید و واقعا کفش بسیار مناسبی برای دویدن است. یکی از مهمترین ویژگی این کفش که باعث شده است که من خیلی از این کفش راضی باشم، داشتن قابلیت تنفس‌پذیری بالای آن است.

کفش مخصوص دویدن New Balance

۳- کفش مخصوص دویدن New Balance

این کفش با داشتن ترکیبی از چرم و مش توانسته است در جایگاه سوم قرار گرفته است. این کفش از ثبات بسیار خوبی برخوردار است. این کفش دویدن فوق‌العاده راحت است و در ضمن فوق‌العاده سبک می‌باشد. صرف نظر از اینکه شما بدنبال خرید کفش مخصوص دویدن حرفه‌ای هستید یا صرفا برای تمرینات عادی خود می‌خواهید این گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

کفش مخصوص دویدن Saucony

۴- کفش مخصوص دویدن Saucony

یکی از دوستان من چند سال پیش این کفش ارزان قیمت از برند سای خریداری کرده بود و بسیار راضی بود و به همین دلیل یکی دو مورد دیگر از رنگ‌های دیگر آن را خریداری کرد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا هنوز سلیقه خود را تغییر نداده است. علت این امر در ویژگی‌های خاص آن است. این کفش دارای قابلیت تنفس بالایی است و از راحتی بسیار زیادی برخوردار است. این کفش دارای لبه پلاستیکی است که راحتی فوق‌العاده‌ای برای دونده فراهم می‌کند. 

کفش مخصوص دویدن adidas

۵- کفش مخصوص دویدن adidas

یکی از مهمترین ویژگی‌های این کفش که عمده افرادی که از این کفش خریداری کردند بیان می‌کنند، سبک وزن بودن و راحتی آن است. در ضمن پایداری بسیار مناسبی دارد. با داشتن رویه‌ای از مش از قابلیت تنفس‌پذیری بالایی برخوردار است. 

کفش مخصوص دویدن NIKE

۶- کفش مخصوص دویدن NIKE

شما هم احتمالا با من هم نظر باشید که نمی‌توان لیستی از بهترین کفش‌های مخصوص دویدن تهیه کرد اما نام برند نایکی بیش از یکبار تکرار نشود. مانند مدل قبلی از برند نایک این کفش دویدن ارزان نیز بخاطر ساختار مش از قدرت تنفس بسیار خوبی برخوردار است و بسیار راحت است. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها