خرید ست چاقوی آشپزی

در این مطلب ۵ بهترین ست چاقوی آشپزی در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی می‌کنیم. من در آشپزخانه کار می‌کرده ام. دیده ام که چاقوی من، برای بریدن سبزیجات تیز نیست. به همین خاطر شروع کردم به جستجوی بهترین ست‌های چاقوی آشپزخانه. متوجه شدم باید یافته‌های خودم را به اطلاع عموم برسانم چون بسیاری از شما هم مثل من از چاقوی قدیمی که سبزیجاتتان را به خوبی برش نمی‌دهد، به ستوه آمده‌اید. اما از آنجاییکه همه‌ی ما دچار کمبود وقت هستیم، جستجو و یافتن بهترین چاقو، زمان بر است. بنابراین لازم نیست نگران باشید، کافی است که این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

ست چاقوی استیل ضد زنگ

۵. ست چاقوی استیل ضد زنگ

می‌توانید این ست سیزده پارچه‌ی چاقوهای آشپزخانه را بخرید و همه‌ی نگرانی‌های خود را به فراموشی بسپارید. این ست دارای همه نوع چاقو برای تامین نیازهای مختلف شماست. حاوی چاقوی استیک، چاقوی پنیز پیتزا و . است.
ویژگیها:
• این چاقوها دارای دسته‌های PP راحت و ایمن برای استفاده‌ی آسان است. 
• تیغه‌ها با رنگ غیر چسبنده پوشیده شده‌اند تا از زنگ زدگی پیشگیری کنند.
• چاقوها، تیز هستند و می‌توانند با چاقو تیز کن براحتی برای استفاده‌ی بیشتر مجددا تیز شوند. 
• چاقوها با دوام و دارای کیفیت عالی هستند. 

ست جعبه ی چاقو- کارد و چنگال شیکاگو

۴. ست جعبه‌ی چاقو- کارد و چنگال شیکاگو

یکی از بهترین ست‌های چاقوهای آشپزخانه برای آشپزخانه‌ی شماست. این مجموعه‌ها حاوی ۱۸ قطعه چاقو هستند. دارای یک چاقو تیز کن ساخته شده در جعبه است. ست چاقوی آشپزخانه شامل چاقویی مثل یک چاقوی دندانه دار،چاقوی مخصوص استخوان، تیغ موکت بری و . است. 
ویژگی‌ها: 
• این چاقوها از استیل ضد زنگ با کربن زیاد ساخته شده‌اند. 
• حاوی پرچ‌های استیل ضد زنگ سه گانه برای بکارگیری راحت است. 
• این چاقوها برای شستشوی دستی، عالی هستند.
• این چاقوها دارای تیزی تیغ مانند هستند. 
• این چاقوها، با دوام و ضد زنگ هستند. 

ست جعبه ای دسته توخالی استیل ضد زنگ- کوئیزینارت

۳. ست جعبه‌ای دسته توخالی استیل ضد زنگ- کوئیزینارت

این ست‌های پانزده پارچه‌ی طراحی شده‌ی استیل ضد زنگ، دل شما را می‌برند. می‌توانید از این چاقوی متفاوت برای اهداف متفاوتی استفاده کنید. این ست آشپزخانه برای نگهداری به صورت قطعات تزئینی در آشپزخانه تان هم عالی است. 
ویژگی‌ها: 
• تیغه‌ها از استیل ضد زنگ با کیفیت عالی ساخته شده‌اند. 
• این تیغه‌ها به شما قابلیت برش دقیق و کامل می‌دهند و تمامی نیازهای شما را تامین می‌کنند. 
• قوی، با دوام و ماندگار ساخته شده‌اند.
• دسته‌ی استیل ضد زنگ به شما راحتی و تکیه گاه می‌دهد. 

ست جعبه ی چاقوی خود تیزکن کالفالون

۲. ست جعبه‌ی چاقوی خود تیزکن کالفالون

این ست چاقوی آشپزخانه‌ی عالی، به طور ویژه‌ای برای تامین تمامی نیازهای آشپزخانه طراحی شده‌اند. این چاقوها دارای یک دقت دقیق بوده و حاوی یک مجموعه‌ی ۱۵ قطعه‌ی چاقو هستند. حاوی یک چاقوی سرآشپز، چاقوی نان و غیره هستند. ویژگی‌ها:
• تیغه‌ها از استیل آلمانی با کیفیت استاندارد ساخته شده‌اند. 
• این ست چاقو برای کارهای گوناگون، عالی است. 
• دسته‌های پرچ شده‌ی شمشی، گرفتن راحت را در حین ریز کردن غذا برای شما میسر می‌سازد. 
• دارای یک تیز کن سرامیکی ساخته شده‌ی داخلی برای تیز کردن مجدد چاقوهای شماست. 

ست جعبه ی چاقوی جی ای هنک اینترنشنال

۱. ست جعبه ی چاقوی جی ای هنک اینترنشنال

عالی‌ترین ست چاقو برای تامین تمام نیازهای آشپزخانه‌ی شما این ست چاقو است. این ست چاقو شامل انواع مختلف چاقوها برای استفاده‌های متعدد است. حاوی سه چاقوی تراشیدن، پنج چاقوی لبه سوراخ دار و . است. 
ویژگی‌ها:
• تیغه‌ها با استیل ضد زنگ با کیفیت استاندارد ساخته شده‌اند.
• چاقوها، برای استفاده ی بلند مدت، سبک وزن و عالی هستند.
• دارای طراحی ارگونومیک و گرفتن راحت است.
• تیغه‌ی لبه ریز، برش‌های دقیقی را ارائه می‌دهد و برای مدت زمان طولانی تیز می‌ماند. 

من امیدوارم، یکی از بهترین ست‌های چاقوی آشپزخانه را برای خودتان از این لیست انتخاب کرده باشید. برای من انتخاب بهترین ست، بسیار دشوار بود، اما شما نیازی نیست نگران باشید زیرا من قبلا این فهرست را ساده کرده‌ام به این ترتیب می‌توانید به زودی به نتیجه‌گیری‌های خودتان برسید. بنابراین بروید و یک ست چاقوی آشپزخانه‌ی عالی و کامل برای خودتان داشته باشید.

منبع: https://avinamart.com/blog/p/2792-5-best-kitchen-knife-sets

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها